muži DOMA VÍŤAZNE PROTI CEMENTÁRU

13.09.2011 13:33

Trenčianske Teplice zvládli v nedeľu 11.septembra zápas víťazne, ale nebolo to vôbec také jednoduché ako naznačovalo postavenie mužstiev v tabuľke. Domácim sa ešte pri rozcvičke zranil Bernát a už aj tak rozbitá obrana, kde chýbali dvaja krajní obrancovia dostala ďalšiu ranu. Napriek tomu domáci hru kontrolovali a v 14.minúte po nacvičenej štandardnej situácii, keď Amrich prihral Bubenkovi do behu, ten zasekávačkou poslal hosťujúceho obrancu sa šmýkať a jemne nacentroval Haškovi, ktorý hlavou otvoril skóre 1:0. V 40.minúte premenili domáci Amrichom prísne nariadenú penaltu. Druhý polčas začali domáci „tradične“ v útlme a hosťom sa podarilo za 6 minút vyrovnať na 2:2. Domáci museli pre žalúdočné problémy striedať brankára a svoju úspešnú premiéru v drese Teplíc si odbil náhradný gólman Zverbík. Domácim sa nakoniec podarilo v 65.minúte strhnúť vedenie na svoju stranu exportným gólom Amricha z priameho kopu do šibenice. Domáci si už umnou hrou nenechali víťazstvo ujsť a hostia aj napriek sympatickému výkonu odchádzali domov bez bodu.