muži LÍDRI 5.LIGY

03.10.2011 07:40

V nedeľu odohrali Trenčianske Teplice zápas pod Čachtickým hradom, ktorý sledovalo 90 divákov. Domáci začali aktívne a do 7 minút si vypracovali tri gólové šance. V 13.minúte sa však Teplice ujali vedenia po góle Vercholu. V 18.minúte hlavný rozhodca vylúčil Suchého. Čachtice vyrovnali po pokutovom kope zahrávanom v 35.minúte. Z protiútoku domáca obrana faulovala Haška v šestnástke a penaltu premenil Amrich. V druhom polčase Teplice aj s desiatimi umnou hrou kontrolovali priebeh zápasu a po zriedkavých šanciach domácich sa v bráne Teplíc svojimi zákrokmi vyznamenal Kopčan. V 76.minúte po peknej akcii svojím druhým gólom v zápase zvýšil skóre Amrich. O päť minút sa individuálne predviedol Haško a uzavrel gólový účet Teplíc na 1:4. V 83.minúte ešte domáci dali gól z penalty, ten však neprekazil radosť Teplíc z líderstva v 5.lige.

KOPČAN martin, KRIVDA tomáš, ŠMELKO ondrej, VERCHOLA tomáš, DRAGULA marian, AMRICH peter, RUMAN roman, ČAKAJÍK daniel, BUBENKO marek, SUCHÝ tomáš, HAŠKO jaroslav, (ŠEBÍK martin, NOVOTKA milan, ZVERBÍK ján, LOSONSZKÝ lukáš)

Čachtice   Trenčianske Teplice 2:4 (1:2)
Podolie - Horná Nitra 2:0 (1:0)
Veľké Uherce - Malá Čausa 1:1 (1:1)
Ilava - Stará Turá 1:3 (0:3)
Tuchyňa - Šimonovany 1:5 (0:1)
Ladce - Cigeľ 1:0
Horná Poruba - Ľuborča 3:1 (1:0)
Zemianske Kostoľany - Kamenec pod Vtáčnikom 5:1 (4:0)