muži V DRUHOM POLČASE ROZHODLI ZÁPAS

07.04.2014 09:04

Trenčianske Teplice v celom ročníku zaznamenali päť prehier, z toho tri v ostatných troch kolách. V súboji s dvanástou Lehotou pod Vtáčnikom tak nič iné, ako prelomenie tejto negatívnej bilancie, neprichádzalo pre Slovan do úvahy. Ambície domácich začal po skvelom pase Jančoviča za obranu napĺňať Jambor. Už o tri minúty však bolo vyrovnané, keď sa po dravom prieniku z ľavej strany lopta dostala ku Kučerkovi a ten nekrytý zaznamenal ľahký gól. Slovanisti pokračovali v tlaku, no hosťujúca bránka pre nich bola akoby zakliata. Góly tak začali padať až po prestávke. Najprv sa po rohovom kope hlavičkou presadil Ančic a následne po pekných akciách z ľavej strany postupne Suchý, Haško a Puček, vďaka čomu Trenčianske Teplice pretrhli šnúru prehier a zaznamenali jasný triumf 5:1.