ženy ZVÍŤAZILI V SP

18.08.2011 08:34

V stredu 17.augusta 2011 sa v prvom kole Slovenského pohára stretli dievčatá prvoligových Trenčianskych Teplíc s druholigovými dievčatami Dunajskej Lužnej. V prvom polčase sa pokúšali dosiahnúť gól hráčky Manová, Badžgoňová, Ružičková ale hosťujúca brankárka všetky šance zneškodnila. V druhom polčase sa pokúšali teplické dievčatá strhnúť víťazstvo na svoju stranu ale výborne organizovaná obrana hosťujúcich dievčat odolávala až do 90 minúty, keď domáca Badžgoňová vsietila z 25 metrov víťazný gól pod brvno inak vynikajúco chytajúcej brankárky. Domáci tréner nechal niektoré hráčky oddychovať a doliečiť sa nakoľko už v sobotu 27.8.2011 ich čaká prvoligové stretnutie v Humennom.

MŠK Slovan Trenč. Teplice : OFK Dunajská Lužná 1 : 0 (0 : 0), gól 90 minúta Badžgoňová.
Zostava TT: Stachová Daniela, Badžgoňová Miroslava, Jurgová Katarína, Manová Petra, Ružičková Michaela, Laurincová Nikoleta, Štilichová Katarína, Mráziková Natália (69 min. Priečinská Petra), Bagínová Angelika(46 min. Mráziková Simona), Bážová Lenka, Žitňáková Veronika.