muži V NOVÁČIKOVSKOM DERBY OTOČILI SKÓRE

26.09.2011 11:48

Trenčianske Teplice v nedeľu 25. septembra za teplého slnečného počasia odohrali nováčikovské derby proti Ilave pred 120 divákmi. Zápas začal veľmi opatrne a hostia umne dirigovaní 55 ročným Mišíkom boli domácim vyrovnaným súperom. Pár krát pohrozili a ešte v prvom polčase sa ujali vedenia gólom Katerinčina. Z domácich ohrozil súpera iba Bubenko, ale jeho rohový kop skončil na brvne. V druhom polčase Teplice zvýšili tempo a prišlo rýchle vyrovnanie po prihrávke od Čakajíka z kopačky Bubenka. Domáci v snahe o obrat zápasu nepoľavili a po centri Amricha im bol odmenou vedúci gól Haška. Hostia sa ešte nevzdávali, boli nebezpeční ale vždy stroskotali na pozornom Kopčanovi. Naopak, najlepší hráč zápasu Bubenko potvrdil svoju streleckú chuť a parádnym prienikom stanovil konečné skóre na 3:1.

KOPČAN martin, KRIVDA tomáš, ŠMELKO ondrej, VERCHOLA tomáš, LOSONSZKÝ lukáš, ŠEBÍK martin, AMRICH peter, RUMAN roman, ČAKAJÍK daniel, BUBENKO marek, HAŠKO jaroslav, (NOVOTKA milan, VLADO jozef, ZVERBÍK ján, URBAN marek)

Trenčianske Teplice - Ilava 3:1 (0:1)
Malá Čausa - Čachtice 3:2 (1:0)
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Uherce 2:1
Cigeľ - Horná Poruba 3:1 (2:0)
Šimonovany - Ladce 4:0
Stará Turá - Tuchyňa 2:0
Ľuborča - Podolie 2:2
Horná Nitra - Zemianske Kostoľany 1:2