muži V NOVÁČIKOVSKOM DERBY ÚSPEŠNÍ

28.08.2011 20:46

Slnečnú letnú nedeľu 28.augusta sa na ihrisku v Trenčianskych Tepliciach odohralo nováčikovské derby, ktoré sledovalo 150 divákov. V prvom polčase mali domáci hru úplne pod kontrolou a strelecky sa presadili v 22.minúte gólom Suchého. Začiatkom druhého polčasu bola hra zo strany domácich mierne rozpačitá, hostia sa držali na vlastnej polovici a vyrážali do rýchlych protiútokov. Neskôr Cigeľ otvoril hru a Tepličanom sa ich za to podarilo potrestať v 63.minúte, keď Bubenko po peknej akcii domácich zvýšil stav stretnutia na 2:0. Od tohto momentu hostia začali hrať vabank, boli lepším tímom a domácich viackrát podržal skvelými zákrokmi brankár Kopčan. V závere sa hosťom predsa len podarilo znížiť z pokutového kopu, keď hostia na dvakrát prekonali brankára. Domáci zápas nestratili, takticky držali loptu na súperovej polovici a s prehľadom udržali víťazstvo.

Ľuborča - Veľké Uherce 0:2 (0:0)

Dorastenci v úvodnom kole vo Veľkej Hradnej prehrali 1:2, keď rozhodujúci gól domácich padol z pokutového kopu. Gól za Teplice - Škrovánek.