muži ZVÍŤAZILI V HORNEJ PORUBE

05.09.2011 10:46

Poslednú prázdninovú slnečnú nedeľu 4.septembra odohrali Trenčianske Teplice svoj druhý zápas na pôde súpera v peknom prírodnom prostredí Hornej Poruby, kde stretnutie sledovalo 150 divákov s početnou návštevou teplických fanúšikov. Domáci v snahe získať prvú výhru vládli v úvode hru, hostia pozorne bránili a z občasných priamych kopov po ich fauloch domáci nemierili presne. Obrat nastal v 12.minúte, keď dostal hostí do vedenia hlavou Bernát. V 28.minúte Haško opäť hlavou zvyšoval skóre na 0:2. Neskôr po strele Suchého pomohla brankárovi domácich žrď. Aj druhý polčas začal náporom Poruby ale hostí v bráne podržal výborne chytajúci Kopčan. V 63.minúte ďalekonosnou strelou z 25 metrov trafil šibenicu domáci R.Staňo a znížil skóre na 1:2. O osude zápasu rozhodla 70.minúta, keď po faule na Haška premenil Amrich jedenástku.

Horná Poruba - Trenčianske Teplice 1:3 (0:2)
Veľké Uherce - Zemianske Kostoľany 1:1 (0:1)
Čachtice - Podolie 2:1 (1:0)
Ilava - Horná Nitra 1:2 (1:1)
Tuchyňa - Kamenec pod Vtáčnikom 0:0
Ladce - Malá Čausa 1:4 (1:2)
Cigeľ - Stará Turá 0:3 (0:0)
Šimonovany - Ľuborča 3:0 (0:0)