Ženy a žiačky v Trnave.

09.09.2009 09:01

V stredu 2.9.2009 odohrali naše ženy a žiačky majstrovský prvoligový zápas na horúcej pôde u „bílych andelov ,, v Trnave.
V predzápase naše žiačky prekvapili nielen seba, ale aj súpera a po remízovom polčase (1:1) dokázali poraziť domáce rovesníčky 4:2, keď tri góly vsietila Belasová Lucka, čím dosiahla hetrik a štvrtý gól pridala Mráziková Natália. Treba však pochváliť celé družstvo nakoľko to bolo vôbec prvé víťazstvo našich žiačok nad Trnavou. Zostava : Tomečková Dominika, Smo 1ková Skarlet, Mráziková Klaudia, Mráziková Natália, Mráziková Denisa,Mráziková Monika, Striežencová Tanja, Belasová Lucia, Belasová Veronika, Cverenkárová Dominka, Papierniková Ida, Kulová Terezka, Holubková Šaša, Bilková Romana. Trénerka : Jurgová Katarína.

Po zápase žiačok nastúpili na svoj druhý majstrovský ligový zápas naše ženy, ktoré boli odhodlané odčiniť úvodnú domácu prehru so Sálou. Už v úvodnej pätnásťminútovke sa im podarilo vsietiť vedúci gól po prelobovaní brankárky hráčkou Škorvánkovou. Ďalšie pekné akcie ostali nevyužité, za čo prišla odpoveď v podobe vyrovnávajúceho gólu. Do polčasu však naše dievčatá po peknej individuálnej akcii Vaskej strelili vedúci gól. Do druhého polčasu nastúpili naše dievčatá nie moc koncentrované a hneď z prvého protiútoku sme inkasovali. Potom sme sa pokúšali až do samého záveru vsietiť víťazný gól, ale šance Škorvánkovej, Manovej, Ružičkovej a Ficovej ostali nevyužité, takže v platnosti ostal výsledok 2 : 2. Zostava: Tomíková Soňa, Mráziková Šimona, Škrovanová Zuzana, Priečinská Petra, Jurgová Katarína, Vaská Bibiána, Badžgoňová Miroslava, Ružišková Michaela, Ficová Miroslava, Manová Petra, Škorvánková Zuzana, Mráziková Monika, Bázová Lenka,Porubanová Dagmar, Chudová Adriana, Bagínová Angelika. Tréner : Drobný Michal.