MŠK Tr. Teplice – Žilina 1:5 (1:2)

21.10.2009 20:22

Ženy:
V sobotu odohrali teplické dievčatá svoj posledný zápas na domácej pôde s družstvom žien Žiliny. V sychravom jesennom počasí na veľmi ťažkom rozmočenom teréne podľahli súperkám 1:5 a veľmi nepotešili svojich verných priaznivcov. V prvých pätnástich minútach to bol vyrovnaný zápas, v ktorom mali obe družstvá po jednej stopercentnej šanci, ktoré však ostali nevyužité. V 18. min však hostky využili nepozornosť v domácej obrane a po rohu vsietili vedúci gól. O päť minút však bolo vyrovnané, keď po prihrávkach Badžgoňovej a Škrovánkovej vsietila gól Manová. Do polčase sa mohli teplické dievčatá viac krát ujať vedenia, ale svoje šance trestuhodne zahodili, za čo ich minútu pred koncom opäť po hrubej chybe zálohy potrestali Žilinčanky vedúcim gólom. Do druhého polčasu nastúpili dievčatá odhodlané vyrovnať, čo sa im aj podarilo, ale gól rozhodca po faule na brankárku neuznal. Z následného protiútoku Žilina vsietila tretí gól a o zápase bolo rozhodnuté. V zostávajúcom čase na veľmi ťažkom teréne už nedokázali nájsť dievčatá potrebný kľud pri svojej hre a inkasovali ďalšie dva góly. Treba povedať, že zápas to bol celkom vyrovnaný, ale skúsenejší súper využil svoje šance a zaslúžene zvíťazil.
Predposledný jesenný zápas odohrajú Teplice na ihrisku v susedných Bánovciach 24.10.2009 (v sobotu), kam Vás srdečne pozývajú.
Gól domácich: Manová.