muži ZVÍŤAZILI DOMA

07.05.2014 07:40

V Trenčianskych Tepliaciach, ktoré prišli minulý týždeň o víťazstvo v Solčanoch gólom z 90. minúty, sa predstavila Modranka. Domáci mohli ísť do vedenia už v 10. minúte, tvrdá strela spoza šestnástky však skončila len na žrdi. Slovanisti vyvinuli na bránu hostí veľký tlak, no obrana Modranky na čele s gólmanom Píšom často aj so šťastím odolávala. Prišla však 23. minúta, v ktorej si na center zo štandardnej situácie najlepšie vyskočil bývalý ligový kanonier Fabuš a hlavou nekompromisne otvoril skóre. Nápor MŠK pokračoval, no v prvom dejstve už ďalšiu gólovú radosť nepriniesol. Na tú si diváci museli počkať až do úvodu druhého dejstva, keď vysunutie z vlastnej polovičky využil na prienik Peter Puček, predral sa cez hosťujúceho obrancu a uzavrel na 2:0.